абітурієнтам

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
code

Програмування на мовах:

C, C++, Java, HTML/CSS, JavaScript, PHP,

Ruby, Python, Swift та інших

bug

Тестування ПЗ:

Ручне тестування

Автоматизоване тестування

Web-design

Веб-дизайн

Deb-OPS

DevOps

English

Англійська для ІТ:

Англійська для ІТ-шників

Deep Dive into English

абітурієнтам

Шановний друже!

Ми цінуємо твою зацікавленість сучасною ІТ-освітою і гарантуємо, що кожен наш студент максимально розкриє свої здібності та потенціал.

Якщо ти справді хочеш опанувати сучасне програмування, тестування, веб-дизайн і налаштований наполегливо навчатись, щоб отримати перспективну роботу - тобі до нас.
Ми готуємо ІТ-шників відповідно до реальних сучасних вимог ІТ-ринку. Програма навчання у Вінницькій ІТ-Академії передбачає максимальне поєднання теоретичних знань з практичною підготовкою. До викладання базових та профільних предметів залучаються досвідчені викладачі. Практикуючі програмісти-ментори поєднують отримані теоретичні знання із практичним досвідом.

Випускники ІТ-Академії переконались в тому, що не варто шукати можливостей навчання і роботи за кордоном. І вже зараз елітна освіта доступна в ІТ-Академії, після якої чекає престижна і високооплачувана робота в міжнародних ІТ-компаніях.

ІТ-Академія створює нові, сучасні стандарти престижної і ефективної освіти, що забезпечують результат. Результат - це отримані знання і вміння, з якими наші випускники успішно проходять співбесіди і отримують першу роботу в ІТ.

ІТ-Академія пропагує цінності, які формують уявлення про самореалізацію та успіх. Віра в себе дозволяє студентам досягати поставлених цілей. Незалежне мислення є джерелом нових і креативних рішень.

Командна робота доводить, що успіхи і перемоги в період масштабних ідей і проектів стають можливими завдяки людям, які працюють з тобою пліч-о-пліч - незалежно від культурних, етнічних, релігійних, та соціальних відмінностей. Доброта, толерантність, турбота про інших, про навколишній світ, його покращення - стає фундаментом позитивного мислення. Творчість та новаторство, а не академічні знання, дозволяють конкурувати із машинами, які вже в найближчому майбутньому захоплять ринок праці.

Ми не тільки показуємо як розрізняти що вірно, а що ні, а й формуємо моральну цілісність і здатність відстоювати свою правоту.

Ми допомагаємо вибудувати адекватну самооцінку, даючи можливість студенту виявити свої сильні і слабкі сторони. І головне, ми на власному прикладі навчаємо цілеспрямовано прагнути вдосконалення себе і своєї роботи.

Увага!

Вінницька IT-Aкадемія дає унікальний шанс кожному - можливість безкоштовного навчання. Для цього потрібно здати екзамен з логіки і математики на максимум та пройти тест з англійської мови.

Відтепер не варто шукати за кордоном можливостей, щоб отримати освіту, а потім гарну роботу! Вінницька ІТ-Академія дає унікальну можливість для талановитої молоді - навчання безкоштовно! Увага! Здай екзамен з математики на відмінно і отримай елітну освіту, а потім престижну роботу в компанії своєї мрії!

Елітна освіта сьогодні - це престижна робота вже завтра! Міжнародні корпорації, стартапи, дружні колективи, високі зарплати, сучасні технології вже чекають на тебе. Увага! Усім хто здасть на відмінно екзамен з математики - навчання безкоштовне!

Машини створені для служби людям. Стань тим, хто управлятиме в близькому майбутньому ними, тим, хто створюватиме нові технології. Навчайся у Вінницькій ІТ-Академії безкоштовно. Увага! Здай екзамен з математики на максимум, щоб отримати престижну IT-освіту в Україні.

Найкраща інвестиція в себе - це якісна, елітна освіта! Отримай надзвичайну можливість потрапити в світ ІТ - безкоштовно. Здай екзамен з математики на відмінно і навчайся у престижному навчальному закладі - Вінницькій ІТ-Академії.

Дізнатись більше

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

code

Програмування на мовах:

C, C++, Java, HTML/CSS, JavaScript, PHP,

Ruby, Python, Swift та інших

bug

Тестування ПЗ:

Ручне тестування

Автоматизоване тестування

Web-design

Веб-дизайн

Deb-OPS

DevOps

English

Англійська для ІТ:

Англійська для ІТ-шників

Deep Dive into English

Кожен студент Вінницької ІТ-Академії може отримати кредит до 3-х років.

практичні заняття проводяться в невеликих групах до 15 чоловік;
навчання не перевантажене предметами не по спеціалізації;
безперервно проводиться стажування в партнерських компаніях;
проводяться регулярні семінари за участю передових ІТ-компаній;
поглиблено вивчається англійська мова;

Для кожного студента розробляється індивідуальний план пошуку роботи. Ми гарантуємо працевлаштування після успішного завершення навчання.

-->