компаніям

компаніям

потрібен персонал?

Ми готуємо спеціалістів, які відразу після навчання можуть пройти співбесіду, успішно виконати тестове завдання і працювати на проектах компанії з першого дня! Базові і профільні предмети викладають досвідчені викладачі. Практикуючі програмісти-ментори передають неоціненний практичний досвід на реальних проектах.

Наша команда створює нові, сучасні стандарти престижної і ефективної освіти, що забезпечують результат. Це отримані знання і вміння, з якими наші випускники успішно проходять співбесіди і отримують першу роботу в ІТ. IТ-Академія пропагує цінності, які формують уявлення про самореалізацію та успіх. Віра в себе дозволяє студентам досягати поставлених цілей. Незалежне мислення є джерелом нових і креативних рішень. Командна робота доводить, що успіхи і перемоги в період масштабних ідей і проектів стають можливими завдяки людям, які працюють з тобою - незалежно від культурних, етнічних, релігійних та соціальних відмінностей.

Доброта, толерантність, турбота про інших, про навколишній світ, його покращення - стає фундаментом позитивного мислення. Творчість та новаторство - дозволяють конкурувати із машинами, які вже в найближчому майбутньому захоплять ринок праці. Ми не тільки показуємо як розрізняти що вірно, а що ні, а й формуємо моральну цілісність і здатність відстоювати свою правоту. Допомагаємо вибудувати адекватну самооцінку, даючи можливість студенту виявити свої сильні і слабкі сторони.

І головне, ми на власному прикладі навчаємо цілеспрямовано прагнути вдосконалення себе і своєї роботи.

Aнглійська мова для програмістів вивчається протягом усього курсу навчання і студенти випускаються щонайменше із рівнем Intermediate, якого достатньо для проходження співбесіди в ІТ-компанії.

потрібне ІТ-рішення?

В IT-Академії ви також можете замовити дизайн та розробку різноманітних ІТ-рішень - сайтів-візитівок, лендінгів, корпоративних сайтів, сайтів-каталогів, електронних каталогів, мобільних застосунків тощо.