Ласкаво просимо до І.Т.А.

Шановний друже!

Ми цінуємо твою зацікавленість сучасною ІТ-освітою. Гарантуємо, що кожен наш студент максимально розкриє свої здібності і потенціал.

Якщо ти хочеш справді опанувати сучасне програмування і налаштований наполегливо навчатись, щоб отримати перспективну роботу - тобі до I.T.A.

Останні роки українська освіта переживає період змін і невизначеностей. Підготовка програмістів в Українських навчальних закладах далека від європейських стандартів освіти і часто не відповідає потребам ринку праці.

Наша мета – готувати програмістів відповідно до реальних сучасних вимог ІТ-ринку. Програма навчання в I.T.A. передбачає максимальне поєднання теоретичних знань з практичною підготовкою. До викладання базових та профільних предметів залучаються досвідчені викладачі. Практикуючі програмісти партнерських ІТ-компаній і коучери поєднують отримані теоретичні знання із практичним досвідом. Записатись на співбесіду

Чому саме I.T.A.?

Кожен студент І.Т.А. може отримати кредит на 3-5 років. При оплаті за весь курс наперед, знижка – 15%. Переможець ІТ-Олімпіади звільняється від оплати, а призери отримують 50% знижку на навчання. За результатами першого триместру найкращі студенти І.Т.А. отримують стипендію. Ми безперервно проводимо дослідження ІТ-ринку.

Ми створили усі умови для здобуття якісної освіти:

  • заняття проводяться в групах до 15 чоловік;
  • усі студенти забезпечені необхідною літературою;
  • навчання не перевантажене предметами не по спеціалізації;
  • безперервно проводиться стажування в партнерських компаніях;
  • проводяться регулярні семінари за участю передових ІТ-компаній;
  • поглиблено вивчається англійська мова.

Ми пропонуємо:

  • зручні аудиторії з сучасним обладнанням

Форми навчання:

  • денний стаціонар;
  • вечірнє навчання.

Прийміть участь в заочній
ІТ-олімпіаді та отримайте можливість
навчання без вступних екзаменів у
Вінницькій ІТ-Академії

Навчання

До навчальної програми І.Т.А. входять базові і профільні предмети:

дискретна математика, програмування, операційні системи, мови програмування, середовища для розробок, WEB-дизайн, WEB-Сервери, стандарти обміну даними, бази даних та СУБД, мережі та мережеві протоколи, технології і платформи, тестування програмного забезпечення, англійська мова та інші.

Підготовка в І.Т.А. двох рівнів:

розробник;

старший розробник;

При успішному завершенні навчання після кожного курсу видається сертифікат власного зразка.

Інші питання.

Працевлаштування

Ми формуємо набори абітурієнтів, виходячи з реального замовлення ІТ-спеціалістів з боку ІТ-компаній. Для кожного студента розробляється індивідуальний план працевлаштування. Ми гарантуємо працевлаштування після успішного завершення першого курсу.

Записатись на співбесіду